Механічний з’єднувач РШМ

З’єднувачі РШМ – це механічні з’єднувачі, призначені для з’єднання будь-яких типів гумовотканинних конвеєрних стрічок товщиною до 31 мм. Ці конектори є альтернативою іншим типам конекторів, таким як Вулкан, MATO та УРБ45. Вони широко використовуються в гірничодобувній і будівельній промисловості для виробництва щебеню, видобутку піску, глини, бетону та інших будівельних матеріалів.

Механические соединители РШМ
Механічні з’єднувачі РШМ

На картинці ви бачите стиковку транспортерної ленти шириною 1000м і на стику знадобилося 42 шт. сполучників РШМ. Слід зазначити, що дана схема не єдина і в залежності від товщини ленти і діаметра мінімально згинається барабана можна робити більш прочні схеми стиковки (3-4 ряду).

Механічні з’єднувачі РШМ

Однією з ключових переваг з’єднувачів РШМ є їх універсальність. Їх можна використовувати як для поперечних, так і для поздовжніх розрізів, а також для розриву стрічки. Це робить їх цінним інструментом для будь-якої операції, яка включає конвеєрні стрічки.

З точки зору монтажу, роз’єми РШМ відносно прості у використанні. Зазвичай вони встановлюються рядами, причому кількість рядів залежить від товщини стрічки та діаметра барабана. Наприклад, на малюнку для з’єднання конвеєрної стрічки шириною 1000 м було потрібно 42 штуки, але ця кількість може змінюватися в залежності від конкретного застосування.

При установці з’єднувачів РШМ важливо звернути увагу на мінімальну товщину стрічки (7 мм) і мінімальний діаметр барабана (350 мм). Це гарантує, що з’єднувачі здатні ефективно утримувати ремінь на місці та забезпечувати міцне та надійне з’єднання. Крім того, слід подбати про те, щоб ремінь не був перерізаний другими паралельними рядами з’єднувачів під час процесу стикування.

В цілому з’єднувачі РШМ є надійним і універсальним варіантом для з’єднання конвеєрних стрічок у різних галузях промисловості. Вони пропонують низку переваг порівняно з іншими типами з’єднувачів і прості в установці, що робить їх популярним вибором для багатьох операцій.