Теплостійка конвеєрна стрічка

Теплостійка стрічка

Теплостойкая конвейерная лента
Теплостойкая конвейерная лента

Теплостійкі конвеєрні стрічки стосуються матеріалів спеціального призначення. Для переміщення вантажів, що мають високу температуру, від 60 до 210 градусів, необхідні певні матеріали. До таких відноситься жаростійка конвеєрна стрічка. Дане полотно виготовлене за сучасними технологіями і характеризується як високоміцне.

Характеристики теплостійкої конвеєрної стрічки

У більшості випадків вона є конструкцією, виконаною з гумових шарів (обкладка) і сердечника, виконаного з декількох пластів спеціальної технічної тканини. Кількість гумових шарів варіюється від двох до шести. Цей каркас виконує функцію несучого елемента стрічки. Така ж структура стрічок і харчових конвеєрних стрічок, але там йде інша товщина, ширина..

Додавання в матеріал спеціального каучуку дозволяє досягати необхідних жароміцних властивостей та забезпечує тривалу експлуатацію.

Особливості теплостійкої транспортерної стрічки

Цей тип виробів відрізняється один від одного здатністю чинити опір високій температурі.
Залежно від категорії виробу, його ширина становить 300 – 1600 мм., товщина – 6 – 20 мм., міцність – від 200 до 300 Н/ мм.

Які ми поставляємо теплостійкі конвеєрні стрічки:

Т 1 – витримує температуру до + 125 градусів;
Т 2 – до 150-180 градусів;
Т 3 – до 210 градусів.

Стикування теплостійких транспортерних стрічок

Для того щоб отримати шов високої міцності, для жароміцного полотна не підійде спосіб стикування методом холодної вулканізації та механічний метод із застосуванням заклепок, гайок та болтів. У разі використовується метод гарячої вулканізації. Для такого способу застосовується вулканізований прес. Використання такого обладнання забезпечує надійність стикувальних швів та тривалий термін експлуатації.

Теплостійка конвеєрна стрічка

Сфери застосування

  • Металургія – основна сфера застосування полотна з високою жароміцністю. Вона необхідна для транспортування шлаку до печей ротаційного типу, золи та окалини.
  • Виготовлення матеріалів для будівництва.
  • Підприємства хімічної промисловості.
  • Виробництво добрив.

Безперебійне здійснення технологічних процесів на тому чи іншому підприємстві можуть забезпечити лише міцні, якісні конвеєрні стрічки, які були підібрані відповідно до виробничих цілей та модифікації обладнання.

Віддати перевагу при виборі теплостійких конвеєрних стрічок варто перевіреним виробникам, продукція яких відрізняється відмінною якістю та надійністю у використанні.