Харчова стрічка

Сучасна харчова промисловість дуже часто потребує підвищення автоматизації виробництва та торгівлі. Для транспортування продуктів харчування з цеху в цех або зі складу на торговий прилавок потрібна наявність транспорту.

З цим завданням успішно керується транспортер, обладнаний спеціальною харчовою транспортерною стрічкою, стійкою до дії різних харчових компонентів – жири, кислоти тощо далі.

Харчова стрічка
Харчова стрічка

Види транспортерних стрічок

За своїми параметрами харчова транспортерна стрічка ділиться на кілька видів і ці види можна все у нас купити:

  • ПВХ;
  • Силікон;
  • Поліуретан;
  • Штучний фетр;
  • Supergrip;
  • Тканина.

ПВХ харчова транспортерна стрічка

Стрічка ПВХ
Харчова транспортерна стрічка ПВХ

Широкий діапазон робочої температури навколишнього повітря – від -60oC до +60oC – дозволяє цій стрічці успішно справлятися з поставленими завданнями. Низька ціна позначається собівартості товару. Наявність різного профілю стрічки дає можливість її використання в похилих транспортерах.

Силіконова харчова транспортерна стрічка

Силіконова харчова транспортерна стрічка
Силіконова харчова транспортерна стрічка

Стійкість до різних харчових добавок забезпечує стабільний попит на стрічку з силікону, яка за ціною дорожча. Матеріал також забезпечує відсутність прилипання до різних липких продуктів харчування. Температурний режим від -20oC до +180oC

Поліуретанова харчова транспортерна стрічка

Поліуретанова харчова транспортерна стрічка
Поліуретанова харчова транспортерна стрічка

Широкий діапазон робочої температури навколишнього повітря – від -20oC до +100oC дозволяє використовувати цю стрічку практично в будь-яких приміщеннях та на вулиці. Стійкість до агресивних хімічних речовин забезпечує стабільний попит на цю стрічку.

Харчова транспортерна стрічка зі штучного фетру (Felt)

фетр
фетр

Завдяки тому, що до фетру абсолютно нічого не прилипає, його з успіхів використовують у хлібопекарському та кондитерському виробництві, де потрібне транспортування тіста з цеху до цеху. Непропускання вологи забезпечує стійкість до розтягування, що впливає на довговічність цієї стрічки.

Харчова транспортерна стрічка Supergrip (підвищене тертя)

Харчова транспортерна стрічка Supergrip
Харчова транспортерна стрічка Supergrip

Спеціальне покриття забезпечує транспортування коробок з картону та інших матеріалів без ковзання по поверхні стрічки. Це дає можливість похилої експлуатації транспортера.

Харчова транспортерна стрічка з тканини ХБ

Стрічка ХБ
Стрічка ХБ

Тканинне покриття має стійкий попит на хлібопекарському та кондитерському виробництвах. Завдяки тканинній основі до стрічки не прилипають вироби з тіста. Також цей матеріал стійкий до харчових добавок, жирів і так далі. Температурний режим від -60 до +200oC

Це неповний перелік матеріалів, які використовуються для виготовлення харчових транспортерних стрічок. Для точного вибору треба враховувати всі параметри виробництва, куди необхідне встановлення транспортера.