КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Наявність більш ніж 20-річного досвіду роботи ООО «Альянс-Конвейер» допомагає забезпечити повний спектр рішень для збірних матеріалів по цілому ряду різних отраслей і секторів. Ми постачаємо конвейерну ленту, транспортерну ленту, механічні з’єднувачі та ін.

 • Загального призначення
 • Харчова
 • Теплостійка
 • Шахтна
Повний перелік можна переглянути в розділі механічні з’єднувачі або зателефонуйте за тел. (067)620-51-00

  РТЛТВ-3150

  РТЛТВ-1000

  РТЛТВ-1500

  РТЛТВ-2500

  Гумовотросова стрічка призначена для особливо важких умов експлуатації. Виготовляються такі стрічки із спеціальною захисною прокладкою, яка захищає поверхню стрічки від ударів та порізів. Товщина троса від 42 до 10.6 мм.

Послуги

Надаємо послуги по стиковці (склейки) конвейерной ленты, изготавливаем бесконечную ленту на пром. площадке Вашего предприятия. Стиковка ленти виконується холодною і гарячою вулканізацією (ширина ленти до 1800). Ми виконуємо роботи по футеровці (гуммированию) емкостей, барабанів і роликів, наклейки шевронів, профілів і направляючих і установку механічних сполучників на ленты.

Склейка ленты холодної/горячої вулканізації та механічними з’єднувачами.

Виконуємо роботу з футерування барабанів. Покриваємо барабани різними гумами, у т.ч. керамікою

Пропонуємо скористатися послугою з наклейки шевронів на транспортерну стрічку. Завжди в наявності різні профілю

Футеруємо ємності різної складності

Ми маємо можливість запропонувати цілу низку рішень для надійного прийому та транспортування вантажів. Гнучкість, надійність, якість, безпека та продуктивність в основі нашої філософії. Якщо ви робите папір, тканину, печиво або потрібне транспортування пошти, багажу або коробок, то наше підприємство має ряд рішень для Вас. Це філософія Альянс Конвеєр допомагатиме Вам покращити ефективність виробництва, зменшити час простою та знизити витрати в цілому. Ціна транспортерної стрічки у своїй не змінюється. Як ми можемо це зробити? Ми підбираємо найкращі матеріали, накладаючи їх із досвідом людей для досягнення ідеального рішення. Телефонуйте нам вже зараз, щоб наші знання та досвід працювали на Вас.